איילים - תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח | ניהול סיכונים ופתרונות ביטוח
תכנון פיננסי, פתרונות ביטוח, מחזור משכנתאות, גמל והשתלמות, בקרת תיקיי השקעות, פנסיות ותגמולים, תיקיי השקעות, השקעות אלטרנטיביות, איילים, אייל כחלון, ביטוחים, פנסיות, פנסיה, תיק השקעות
15607
rtl,page-template-default,page,page-id-15607,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

ניהול סיכונים ופתרונות ביטוח

"ניהול סיכונים זה האומנות של ללמוד מהעבר במטרה למתן אירועים של חוסר מזל ולנצל הזדמנויות עתידיות, במילים אחרות, זה האומנות של להימנע מטעויות טיפשיות של אתמול תוך כדי שהטבע תמיד יכול לייצר לנו דרכים חדשות לדברים שמשתבשים"  ( טומס קולמן)

 

המטרה העיקרית של ניהול סיכונים בתחום הביטוח היא להיות מוכנים לכל מקרה ביטוחי שלא יבוא על מנת שנוכל להמשיך ולעמוד ביעדיי חיינו ומטרותינו וחשוב מכל לא להיות נטל על משפחותינו ואהובינו.

זה נכון, ההוצאה החודשית על ביטוחים מכל הסוגים הינה הוצאה משמעותית ויכולה להגיע עד ל30% מהתקציב החודשי למשפחה בעלת 5 נפשות אך חשוב לזכור שהתאמת מוצר ביטוחי נכון ומתאים בעלות מתאימה יכולה למנוע הוצאה כספית ועלויות אדירות במקרה של קרות מקרה ביטוח.

תפקידו העיקרי של המתכנן הפיננסי הוא להתאים את הכיסוי הביטוחי לצרכים הקיימים ושעתידים לבוא על המבוטח ומשפחתו תוך התחשבות בעלויות, סכומי הכיסוי, תוקף הכיסוי הביטוחי וכד'.  חשוב לזכור כי מעת לעת יש לבצע התאמות לכיסוים הביטוחיים הללו במיוחד כאשר המשפחה גדלה, בעת עזיבות מקום עבודה והגעה לגיל פרישה, או בעת מוות חלילה וכד'.

בתחילת תהליך העבודה עם המתכנן הפיננסי, הוא יקבל לידיו את כל פרטי הביטוחים הקיימים של הלקוחות ובעבודת ניתוח ואנליזה ביטוחית הוא יוודא שאכן הכיסויים הביטוחיים הקיימים מתאימים לאופי המבוטח ומשפחתו, יוודא שאין כפל ביטוחי שכתוצאה ממנו ישנן עלויות גבוהות ומיותרות, יוודא שסכומי הכיסוי אינם גבוהים/נמוכים מידיי , ויוודא שכל הכיסויים הביטוחיים של המשפחה יעלו בקנה אחד עם מטרות הלקוח כפי שהוגדרו בפגישתו הראשונית עם המתכנן.

המתכנן הפיננסי ייתן דגש מיוחד לביטוחי הבריאות המכסים מגוון של מקרים רפואיים החל מלידה, טיפולי מחליפי ניתוח ואף חלילה במקרים רפואיים מסובכים יותר כאשר ביטוחי הבריאות הוכחו לא פעם כמצילי חיים.

דגש מיוחד יינתן גם לביטוחי אובדן כושר עבודה בשל חשיבותו של ביטוח זה שבעת קרות מקרה ביטוח ייתן למבוטח את השקט הכלכלי והנפשי לדעת שהוא יכול לכלכל את עצמו ואת משפחתו בכבוד גם בזמן שהוא אינו יכול לעבוד.

יש לזכור כי העובדה שהיותו של המבוטח עצמאי או שכיר הינה עובדה קריטית וחשובה מאוד לתכנון ניהול הסיכונים שכן מעטפת ההגנות הביטוחיות של שכיר ושל עצמאי שונות ויש להתאים את המעטפת הביטוחית למעמדו של הלקוח כל זאת ע"י ניסיונו ומקצועיותו של המתכנן הפיננסי.

 

 

ביטוחי חיים (ריסק),אובדן כושר עבודה ונכות

ביטוח החיים ,"הריסק" למקרה מוות ידאג שבמקרה מוות חלילה יהיה לך למשפחתך ואהובייך בסיס כלכלי להתקיימות , יוכלו לחיות בכבוד ולא להיות נטל על אחרים.

בביטוח זה משלמים סכום כסף חד פעמי / חודשי בעבור כיסוי לסיכונים שונים היכולים לקרות לנו לרבות מקרה מוות, אובדן כושר עבודה ונכות.

העלות החודשית של ביטוח זה תלויה בגיל הלקוח, מגדר, סכום הכיסוי אותו הוא רוצה לרכוש למקרה קרות מקרה ביטוח וכו'. המתכננים הפיננסים של "איילים" ידאגו להתאים עבורכם את ביטוח החיים הנכון והמתאים ביותר שמצד אחד לא יהווה הוצאה גדולה מידיי למשפחה ומצד שני יהווה מטריית הגנה מתאימה וגבוהה מספיק.

 

ביטוחי בריאות

ביטוח הבריאות הפרטי מהווה פיתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית במדינת ישראל כדוגמת בחירת רופאים בניתוח, תורים ארוכים וכד'.

ביטוח הבריאות הפרטי מאפשר לכם לטפל בבעיות בריאותיות שקרו לאחר תחילת הביטוח ללא המתנה לתורים וע"י רופאים פרטיים  ללא תלות בבתי החולים או קופות החולים.

ביטוח הבריאות הפרטי כולל בתוכו כיסויים ביטוחים שלא בהכרח קיימים במערכת הבריאות הציבורית כגון תרופות שלא בסל, טיפולים מיוחדים בחו"ל ,טיפולי מחליפי ניתוח ועוד.

קיומו של ביטוח בריאות ללקוח יכול להיות ההבדל הדק בין חיים ומוות במקרים של בעיות בריאותיות קשות וחשיבותו הינה חשיבות עליונה לכל לקוח ולמשפחתו.

 

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הוא ביטוח המגן על הלקוח במקרה בוא הלקוח מתקשה בביצוע פעולות בסיביות בחיי היום-יום והופך סיעודי חלילה עקב מחלקה קשה, תאונה, או אירוע כלשהו שיגרמו ללקוח להיות לוי בעזרתם של אחרים ובטיפולים יקרים שיאפשרו ללקוח להשתקם ולחיות את חייו בכבוד ללא תלות במשפחתו או באחרים.

אין אדם הרוצה להיות נטל על משפחתו ואהוביו, ובכדי להבטיח חיים בכבוד גם במקרה של הפיכת הלקוח למקרה סיעודי חלילה ולא להוות נטל על אחרים רכישת ביטוח סיעודי הנותן תמיכה ורשת הגנה ביטוחית הוא הפיתרון המתאים.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

על מנת שנוכל ליהנות בצורה המקסימאלית מהחופשה שלנו, נסיעת העסקים או החופשה המשפחתית השנתית אסור לנו לקחת כל סיכון ואנו חייבים לבטח את עצמנו לכל מקרה ביטוחי שלא יקרה בזמן השהות שלנו בחו"ל.

ביטוח הנסיעות לחו"ל מבטח את כרטיס הטיסה שלנו, את החפצים האישיים שלנו כגון מזוודה במקרה של אובדן או טלפון סלולארי/מחשב נייד וחשוב מכל מבטח אותנו ואת גופנו !

הביטוח כולל תשלומים עבוא אשפוז,חילוץ ,הטסה לארץ וכל עזרה לא תזדקקו בעת קרות מקרה ביטוחי בזמן השהות שלכם בחו"ל.

 

ביטוח תאונות אישיות

רובנו ככולנו חשופים לתאונות אישיות האורבות לנו בחוץ ובבית, ולעולם אנו לא יכולים להיות בטוחים שלא ניפגע גם הזהירים ביותר מבינינו, על כן ישנו ביטוח התאונות אישיות המהווה מעטפת הגנה כנגד תאונות מסוג זה.

במקרה של תאונה אישית עלול להיפגע כושר העבודה באופן זמני או חלילה קבוע,אשפוז וכד' וביטוח תאונות אישיות מציע פיצוי כספי במקרה של תאונה כזו שבעקבותיה נגרמו מוות, נכות צמיתה או אובדן כושר זמני.

 

תכנון פיננסי מקיף איילים פתרונות ביטוח ותכנון פיננסי cfp