איילים - תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח | השקעות וחיסכון
תכנון פיננסי, פתרונות ביטוח, מחזור משכנתאות, גמל והשתלמות, בקרת תיקיי השקעות, פנסיות ותגמולים, תיקיי השקעות, השקעות אלטרנטיביות, איילים, אייל כחלון, ביטוחים, פנסיות, פנסיה, תיק השקעות
15616
rtl,page-template-default,page,page-id-15616,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

השקעות וחיסכון

 

בסביבת ריבית כה נמוכה כפי ששוררת כיום בשוק הישראלי חשוב לבחור את ההשקעות והחסכונות שלנו בקפידה על מנת להשיג את התשואה הגבוהה ביותר שניתן, בדמי הניהול הנמוכים ביותר שאפשר וחשוב מכל להתאים את מסלולי ההשקעה ורמות החשיפה לצרכים שלנו ולרצונות שלנו על מנת שנוכל להגשים את חלומותינו, לעזור ליקירנו ולחיות חיים של חופש פיננסי .

 

חיסכון

בדיוק בזמנים כאלה, בהם הריבית בשוק הישראלי כה נמוכה, והריביות על פיקדונות וחסכונות בנקאיים שואפים ל0% , חשיבותו של המתכנן הפיננסי נמדדת ביכולתו למצוא עבור הלקוחות שלנו אפיקי השקעה חלופיים ואטרקטיביים המשיאים תשואות עודפות וגבוהות מהשוררות בשוק כה תנודתי,בעלויות הנמוכות ביותר ובמסלולי ההשקעה המתאימים ביותר ללקוח.

המתכננים הפיננסים בחברת "איילים" מתמחים במציאת חלופות השקעה במצבים בהם הריביות בשוק נמוכות או לחילופין השוק כה תנודתי ולקוחות רוצים מוצרים פיננסים ללא תלות כה חזקה בשוק ההון ותנודתיות כה גבוהה.

החלפות השונות כוללות מוצרי חיסכון בלי מגוון מסלולי השקעה החל ממסלול שכולו מושקע באג"ח ממשלתי, מסלול הצמוד כולו למדד ועד למסלול המורכב מ100% מניות ללקוחות אוהבי הסיכון, כך שהמתכנן הפיננסי מתאים לכל לקוח את סוג ומסלול ההשקעה המתאים לו בצורה אובייקטיבית לחלוטים וכל מה שרואה המתכנן הפיננסי ב"איילים" לנגד עיניו הוא טובת הלקוח!

בקרת תיקי השקעות

היתרון משמעותי ביותר של המתכנן הפיננסי הוא היכולת להיות אובייקטיבי לחלוטין ללא זיקה למוצר או לחברה כזו או אחרת ולבצע פעולות לטובתו של הלקוח בלבד! ללא כל תלות במה חברה כזו או אחרת מציעה לסוכן בעבור רכישת המוצרים שלה.

בקרת תיקיי ההשקעות ,החיסכון ומוצרי ההשקעה בחברת "איילים" מתבצעת בצורה אובייקטיבית לחלוטיi ובסוף הבקרה המקצועית והמקיפה מקבל הלקוח תמונת מצב אמיתית ונכונה ביחס להשקעות שהוא מנהל בחברות השונות.

באמצעות ניתוח ובקרה אלו יוכל הלקוח בעזרת המתכנן הפיננסי לקבל החלטות בדבר ההשקעות הקיימות, שינויים כאלה ואחרים שניתן או צריך לבצע ולבחור את ההשקעות המתאימות והנכונות ביותר עבורו.

לאחר קבלת המסקנות, הלקוח ייעזר במתכנן הפיננסי על מנת למצוא עבורו את חלופות ההשקעה המתאימות ביותר ע"י מומחים פיננסים איתם עובד המתכנן הפיננסי לרבות יועצי השקעות, מנהלי תיקים וכד'.

 

 

השקעות וחיסכון תשואות תכנון פיננסי איילים פתרונות ביטוח