איילים - תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח | מחשבונים
תכנון פיננסי, פתרונות ביטוח, מחזור משכנתאות, גמל והשתלמות, בקרת תיקיי השקעות, פנסיות ותגמולים, תיקיי השקעות, השקעות אלטרנטיביות, איילים, אייל כחלון, ביטוחים, פנסיות, פנסיה, תיק השקעות
15352
rtl,page-template-default,page,page-id-15352,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

מחשבונים

מחשבון שכר

זוהי הדרך הפשוטה והיעילה לחישוב שכר הנטו שלך בהתאם לשכר הברוטו בהתחשב במס ההכנסה, מס ביטוח לאומי ,מס הבריאות והתנאים הסוציאליים להם אתם זכאים בהתאם למדרגות המס המשולמות בהתאם לשכר הברוטו אותו אתם מקבלים .

לחץ כאן
מחשבון שכר איילם תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח ניהול סיכונים

מחשבון משכנתא

רוצים לקנות דירה עם משכנתא? רוצים למחזר משכנתא קיימת? בעזרת מחשבון משכנתא תוכלו לחשב את הריבית של המשכנתא, את סכום ההחזר החודשי העתידי של המשכנתא ולהתאים אותו לצרכים שלכם, להשוות בין שיטות החזר שונות ואף תוכלו לדעת כמה תעלה לכם המשכנתא שבחרתם.

לחץ כאן
מחשבון משכנתא מחזור משכנתא איילים תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח

מחשבון פנסיה

בעזרת הזנת מספר משתנים ,יוכל סימולאטור פנסיה זה לחשב עבורכם את סכום הקצבה הצפוי לגיל הפרישה שלכם בהתחשב במסלול ההשקעה של קרן הפנסיה שלכם בהטבות מס, קצבת זקנה וכנסות נוספות במידה ויהיו בגיל הפרישה וכו'.

לחץ כאן
תשואות פנסיה נט איילים תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח cfp

מחשבון ביטוח חיים

בעזרת מחשבון זה תוכל לדעת באיזה סכום למקרה ביטוחי תצטרך לבטח את עצמך על מנת שתוכל לקבל את סכום הכסף הדרוש עבור משפחתך והשארים בעת קרות המקרה הביטוחי חלילה, ואף כמה עתיד לעלות לך סכום הכיסוי הביטוחי אותו בחרת.

לחץ כאן
ביטוח חיים תכנון פיננסי איילים פתרונות ביטוח

גמל – נט

במערכת להשוואת קופות גמל זו של משרד האוצר תוכלו לקבל מידע מפורט אודות תשואות קופות הגמל הפועלות בישראל, להשוות ביניהן ולהשוות את התשואות שהשיגו אל מול מדדי שוק נבחרים לכל נקודת זמן   אותה תבחרו .

לחץ כאן
מחשבון פנסיה איילם תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח ניהול סיכונים

פנסיה נט

במערכת זו של משרד האוצר תוכלו לקבל מידע מפורט אודות תשואות קרנות הפנסיה החדשות הפועלות בישראל, להשוות ביניהן ולהשוות את התשואות שהשיגו אל מול מדדי שוק נבחרים לכל נקודת זמן לכל טווח.

לחץ כאן

ביטוח נט

במערכת התשואות, תוכלו לקבל מידע מפורט אודות תשואות חברות הביטוח הפועלות בישראל, להשוות ביניהן ולהשוות את התשואות שהשיגו אל מול מדדי שוק נבחרים לפי נקודות זמן וטווחים של שנה ויותר.

לחץ כאן
תשואות ביטוח נט איילים תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח cfp