איילים - תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח | תכנון פיננסי
תכנון פיננסי, פתרונות ביטוח, מחזור משכנתאות, גמל והשתלמות, בקרת תיקיי השקעות, פנסיות ותגמולים, תיקיי השקעות, השקעות אלטרנטיביות, איילים, אייל כחלון, ביטוחים, פנסיות, פנסיה, תיק השקעות
15609
rtl,page-template-default,page,page-id-15609,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

תכנון פיננסי

תכנון פיננסי אישי הוא תהליך אישי ומשפחתי המטפל בלקוח בכל נקודת זמן מרכזית בחייו.

התהליך מתמקד בהבנת מטרות הלקוח, יעדיי חייו והחלומות אותם הוא רוצה להגשים בעזרת הנכסים הפיננסים והביטוחיים שלו, תוך זיהוי הפערים בין הנכסים הקיימים לבין הנכסים שצריכים להיות בעתיד.

על מנת שיוכל להשיג את מטרות חייו וחלומותיו, מכין המתכנן הפיננסי תוכנית ליווי מקיפה והולך יד ביד עם הלקוח לעבר עתיד של חופש כלכלי והגשמת חלומות תוך קביעת יעדים וסדרי עדיפויות לכל אחת מהמטרות ע"פ חשיבות ויכולות הלקוח.

 

המטרות העיקריות של הלקוחות בתהליך התכנון הפיננסי הם:

 

פרישה בכבוד – רבים מהלקוחות מודאגים משלב הפרישה, השלב בו לא תהיה יותר הכנסה מעבודה  (ההכנסה היחידה שלהם תהיה קצבת זקנה בסך של 2,000 ₪) ויהיו רק הוצאות, איך הם יקיימו את עצמם, את משפחתם ויוכלו להמשיך לחיות ברמת החיים בה הם חיים כיום גם בפרישה, וחשוב מאוד לא יהיו נטל על משפחותיהם.

עזרה לבני המשפחה – רישום הילדים להשכלה גבוה באוניברסיטה מובילה, עזרה לילדים ברכישת רכב, עזרה לילדים בקניית דירה ותשלומי המשכנתא, חיסכון לנכדים ועוד , אלה הם היעדים המשפחתיים אותם רוב לקוחותינו ישיגו בעזרת התכנון הפיננסי.

חופשות והנאות – חופשות בארץ ובחו"ל מספר פעמים בשנה ובילויים משפחתיים הם דבר חשוב לכל אחד, להתנתק לרגע משגרת החיים הטורדנית והלוחצת ולהירגע בבילוי משפחתי עם האהובים עלינו הם יעדים חשובים שמצריכים תכנון פיננסי מקדים על מנת שנוכל להרשות זאת לעצמנו.

ניהול תזרים מזומנים שוטף – מעקב אחר תזרים המזומנים המשפחתי השוטף שלנו, תוך ביצוע חיסכון מקסימאלי ותשומת לב להוצאות הגדולות והקטנות הינו מרכיב חשוב ומרכזי בתהליך התכנון הפיננסי, מרכיב שיוכל בחלק מהמקרים "ליצור" כסף פנוי למשפחה לחיסכון לעתיד .

דאגה לעתיד משפחתנו לאחר המוות – לצערנו החיים לא תמיד ורודים וכל אחד מאיתנו ייאלץ להתמודד עם לכתו של אדם אהוב כזה או אחר. כל לקוחותינו ללא יוצא מהכלל בעזרת התכנון הפיננסי מוודאים את העברת הנכסים לדור הבא בצורה אופטימאלית מבחינה מעשית ובעיקר מיסוית שחייבת להיעשות ע"י מתכנן פיננסי מיומן וממוקצע על מנת לא להפסיד כספים רבים מאירועי המס בתהליך שכזה.

המתכנן הפיננסי הוא "האדריכל" הפיננסי של הלקוח הבונה עבורו את התוכנית הפיננסית לשלב בו נמצא הלקוח ובעיקר לעתיד על מנת שהלקוח ינצל באופן מקסימאלי את הנכסים הקיימים ברשותו לעתיד טוב יותר ובהיר יותר.

תכנון פיננסי מקיף cfp איילים ביטוח