איילים - תכנון פיננסי ופתרונות ביטוח | ניהול סיכונים
תכנון פיננסי, פתרונות ביטוח, מחזור משכנתאות, גמל והשתלמות, בקרת תיקיי השקעות, פנסיות ותגמולים, תיקיי השקעות, השקעות אלטרנטיביות, איילים, אייל כחלון, ביטוחים, פנסיות, פנסיה, תיק השקעות
15724
rtl,page-template-default,page,page-id-15724,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

ניהול סיכונים

המטרה העיקרית של ניהול סיכונים בתחום הביטוח היא להיות מוכנים לכל מקרה ביטוחי שלא יבוא על מנת שנוכל להמשיך ולעמוד ביעדיי חיינו ומטרותינו וחשוב מכל לא להיות נטל על משפחותינו ואהובינו.

זה נכון, ההוצאה החודשית על ביטוחים מכל הסוגים הינה הוצאה משמעותית ויכולה להגיע עד ל30% מהתקציב החודשי למשפחה בעלת 5 נפשות אך חשוב לזכור שהתאמת מוצר ביטוחי נכון ומתאים בעלות מתאימה יכולה למנוע הוצאה כספית ועלויות אדירות במקרה של קרות מקרה ביטוח.

תפקידו העיקרי של המתכנן הפיננסי הוא להתאים את הכיסוי הביטוחי לצרכים הקיימים ושעתידים לבוא על המבוטח ומשפחתו תוך התחשבות בעלויות, סכומי הכיסוי, תוקף הכיסוי הביטוחי וכד'.  חשוב לזכור כי מעת לעת יש לבצע התאמות לכיסוים הביטוחיים הללו במיוחד כאשר המשפחה גדלה, בעת עזיבות מקום עבודה והגעה לגיל פרישה, או בעת מוות חלילה וכד'.

בתחילת תהליך העבודה עם המתכנן הפיננסי, הוא יקבל לידיו את כל פרטי הביטוחים הקיימים של הלקוחות ובעבודת ניתוח ואנליזה ביטוחית הוא יוודא שאכן הכיסויים הביטוחיים הקיימים מתאימים לאופי המבוטח ומשפחתו, יוודא שאין כפל ביטוחי שכתוצאה ממנו ישנן עלויות גבוהות ומיותרות, יוודא שסכומי הכיסוי אינם גבוהים/נמוכים מידיי , ויוודא שכל הכיסויים הביטוחיים של המשפחה יעלו בקנה אחד עם מטרות הלקוח כפי שהוגדרו בפגישתו הראשונית עם המתכנן.

המתכנן הפיננסי ייתן דגש מיוחד לביטוחי הבריאות המכסים מגוון של מקרים רפואיים החל מלידה, טיפולי מחליפי ניתוח ואף חלילה במקרים רפואיים מסובכים יותר כאשר ביטוחי הבריאות הוכחו לא פעם כמצילי חיים.

דגש מיוחד יינתן גם לביטוחי אובדן כושר עבודה בשל חשיבותו של ביטוח זה שבעת קרות מקרה ביטוח ייתן למבוטח את השקט הכלכלי והנפשי לדעת שהוא יכול לכלכל את עצמו ואת משפחתו בכבוד גם בזמן שהוא אינו יכול לעבוד.

יש לזכור כי העובדה שהיותו של המבוטח עצמאי או שכיר הינה עובדה קריטית וחשובה מאוד לתכנון ניהול הסיכונים שכן מעטפת ההגנות הביטוחיות של שכיר ושל עצמאי שונות ויש להתאים את המעטפת הביטוחית למעמדו של הלקוח כל זאת ע"י ניסיונו ומקצועיותו של המתכנן הפיננסי.

 

אייל כחלון איילים ביטוח